Služby

Využijte široké portfolio našich služeb za bezkonkurenční ceny

Nabízíme záruční i pozáruční servis stavebních a zahradních strojů. Dopravu materiálu přímo na vaši stavbu. Dále pak poskytujeme zapůjčení malého ručního nářadí nebo výkonné profesionální stroje v prvotřídním stavu za výhodné ceny. V neposlední řadě máme k dispozici moderní ohýbačku na plechy a klempířské stroje.

Doprava

Objednaný materiál dovezeme dle potřeby na Vaši stavbu, pro tyto účely využíváme služeb dopravců nebo vlastní flotilu vozů včetně nákladních s hydraulickým jeřábem.

Servis

Nabízíme záruční i pozáruční servis. Na základě dlouhodobých zkušeností v této oblasti dokážeme nabídnout rychlý a kvalitní servis na stavební i zahradní stroje. Disponujeme početnými skladovými zásobami náhradních dílů, od šroubů až po celé nové motory.

Zajišťujeme záruční servis značek:
Milwaukee, Dewalt, Hikoki, Berner, Gardena a Extool.

Naši proškolení „servismani“ opraví veškeré nářadí většiny světových značek.

Klempířská dílna

Naše dílna je vybavena moderní ohýbačkou na plechy, klempířskými stroji, několika odvíječi svitků, bruskou a různorodým příslušenstvím pro usnadnění práce.

Dále nabízíme široké portfolio plechů a svitků ve standardních barvách. U nás máte možnost nákupu materiálu, zpracování a přípravu dle vašich individuálních potřeb na jednom místě.

Půjčovna

Nabízíme rozśahlou půjčovnu stavebního nářadí, stavebních strojů a zahradní techniky. Naše stroje prochází častými kontrolami, takže se na stroj můžete kdykoliv spolehnout. Náš proškolený personál vše ukáže, vysvětli a předvede. Nářadí a techniku si můžete zarezervovat na určitou hodnu a den.

Technická podpora

Naši zaměstnanci jsou proškoleni na veškeré dotazy. Pokud si s některým dotazem neví rady, vždy najdou optimální řešení a odpověď přímo od našich prověřených dodavatelů. Zpracujeme Vám nabídku na jeden šroubek ale i na velké stavby. Veškeré kalkulace a poradenství jsou ZDARMA.

Pomoc při výběru realizační firmy

Díky dobré obchodní spolupráci a více jak 20 leté spolupráci s mnoha realizačníma firmami, jsme schopni nabídnout řadu kvalitních řemeslníků a stavebních firem. Jedná se jak o univerzální firmy tak o profesionály v daném oboru.

Reklamace

Doufáme, že zboží, které u nás zakoupíte Vám bude co nejdéle fungovat, ale znáte to – občas se něco pokazí. Abychom společně co nejrychleji vyřešili reklamaci prosím připravte si tyto nezbytné doklady:

  • doklad o koupi (či jiný doklad prokazující koupi zboží)
  • záruční list

V případě, že jste spotřebitel, bude reklamace dle zákona vyřízena do 30 dnů (v opačném případě není doba stanovena). Pokud však není reklamace uznána, neexistuje zákonné určení lhůty.

99% reklamací, řešíme okamžitou výměnou.