Hrubá stavba

 • Zdivo obvodové a vnitřní

  V naší nabídce najdete kompletní sortiment pro zdění z pálených cihel i z porobetonu. Oba zmíněné produkty jak pálené cihly tak tvárnice z porobetonu, vynikají výborným koeficientem tepelné vodivosti a mnoha jinými vlastnostmi, které dnes vyžadují všechny normy pro stavbu vašeho domu. 

  Nesmíme zapomenout na základ každé stavby - šalovací tvárnice nebo-li ztracené bednění. Šalovka je betonová tvárnice přírodní barvy určena pro stavbu základové desky, nadezdívky, opěrných zdí, zvýšených teras a plno dalších staveb.

  Tradičním, léta prověřeným zdícím materiálem, je pálená cihla. Prověření výrobci jako je Wienerberger, Heluz nebo KM Beta nabízí výstavbu v systémovém řešení detailů. Jestliže použijete ucelený systém jednoho z výrobců, minimalizujete vznik tepelných mostů a jiných závad. Ucelený systém výrobců zahrnuje tvárnice, přískoky, překlady, stropní vložky a nosníky pro skladbu stropu.

  Heluz, Wienerberger, Profix, Ytong, KM Beta, Best, KB Blok

 • Betonové výrobky

  Zvažujete stavbu nebo úpravu plochy, cesty, terasy, schodů, chodníku či příjezdové cesty? V tomto případě máme pro vás v nabídce širokou škálu venkovní betonové dlažby. U nás najdete pouze renomované výrobce špičkových kvalit, kteří používají moderní technologie a kvalitní materiály. Pokud se spojí všechny tyto kvality výrobců, vzniká odolná venkovní dlažba s dlouhou životností i prvotřídní hodnotou. 

  Best, Pres Beton, Diton, Beton Brož, CS beton, Semmelrock, KB Blok, Beton Hronek

 • Stropní konstrukce

  Strop je vodorovná konstrukce, která dělí po výšce objekt na jednotlivá podlaží. Tato konstrukce by měla zajišťovat funkci jak statickou, tak akustickou, protipožární a tepelnětechnickou. Strop se skládá z nosné konstrukce stropu, podlahové konstrukce a konstrukce podhledu. V naší nabídce naleznete mnoho druhů stropních konstrukcí od špičkových výrobců.

  Wienerberger, Ytong, PresBeton, Beton Brož, CS Beton, Semelrock, BaBc, KB Blok

 • Maltové směsi, omítky, betony

  Hrubá stavba? To nejsou jen cihly a komín. Provádíte hrubou stavbu, obkládáte koupelnu, děláte fasádu nebo potřebujete jen zabetonovat sloupek u plotu? 

  Nabízíme kompletní sortiment všech lepidel, betonů, malt, hydrátů, pojiv, písků, tekutých hydroizolací a cementů. V našem zázemí průběžně udržujeme zásoby tak, abychom vyhověli všem zákazníkům v jakémkoli rozsahu. Na našem skladě disponujeme především širokým portfoliem výrobků značky CEMIX. Většinu standardních výrobků máme skladem. Aktuální dostupnost Vám vždy rádi sdělíme po telefonu.

  Cemix, Weber, Baumit, Českomoravský cement, Knauf, Mapei

 • Kanalizace a odvodnění

  Nedílnou součástí každé stavby je bezesporu odvodňovací a kanalizační systém. 

  Systém odvodnění budete potřebovat především u objektů postavených na nepropustném horninovém prostředí. V naší nabídce naleznete výběr drenážních systémů, které vaši stavbu spolehlivě ochrání a odolají zvedání spodních vod. Kromě drenáží nabízíme i sortiment k vybudování odvodňovacích žlabů, které mohou být tou správnou variantou právě pro vás. Potřebujete-li řešení pro dopravu splaškové a dešťové vody, oceníte kvalitní KG systém a HT systém. Tento systém kanalizačního potrubí je vyroben z tvrdého PVC. Materiál PVC je hladký a zabraňuje tak vzniku usazenin. Ať už se jedná o novostavbu nebo rekonstrukci starého domu, u nás vždy najdete širokou nabídku materiálů a produktů s vynikající kvalitou za příznivé ceny. 

 • Komínové systémy

  Součástí každé stavby je komín. Staré komíny již přestávají stačit dnešním standardům, každoročně vzniká několik požárů a proto je třeba se zamyslet nad novým komínem. Komín dělá dům, proto nepodceňujte správný výběr komínové sestavy. S komínovou sestavou vám rádi pomůžeme. Stačí nám pár údajů a připravíme vám kompletní nabídku na míru.

  Schiedel

 • Stavební chemie

  V naší nabídce stavební chemie najdete lepidla, lepicí pěny, tmely, silikony, penetrace a další speciální nátěry a přípravky osvědčených výrobců.

  Den Braven, Soudal, Ceresit, Pattex, Mapei, Izolcentrum, Berner

 • Spojovací materiál

  V oddělení spojovacího materiálu u nás naleznete opravdu širokou nabídku šroubů, matic, vrutů, hmoždinek, nýtů, hřebíků, tesařského kování atd.

  Domax, Fischer, Hašpl, Berner

Nenašli jste v naší nabídce Vámi hledané zboží, službu nebo značku?
Nevadí, kontaktujte nás a určitě se domluvíme.