Izolace a zateplovací systémy

 • Doplňky k zateplení a k omítkářským pracím

  Naše nabídka obsahuje širokou škálu všech profilů, rohů, lišt, hmoždinek, a mnoho dalších doplňků k fasádním a omítkářským pracím.

 • Spojovací materiál

  V kategorii spojovacího materiálu najdete širokou nabídku hřebíků, matic, vrutů a šroubů s různými typy hlav a drážek. Dále v naší nabídce najdete nýty, pojistné kroužky, závlačky a závitové tyče.

  Domax, Fischer, Hašpl, Berner

 • Tepelné izolace

  Tepelná izolace chrání váš dům nejen před ztrátami tepla, ale výrazně snižuje energetické náklady. Investice do kvalitní tepelné izolace se vyplatí již za jednu topnou sezónu. V naší nabídce najdete řešení pro vnitřní i venkovní zateplení nejen domů, bytů, ale i dřevěných chat. Nabízíme veškeré příslušenství od izolace základů, střech, příček a fasád, díky kterým dosáhnete požadovaného výsledku.

  DCD IDEAL

 • Zateplovací systémy

  Jedním, a možná nejdůležitějším důvodem, proč zateplovat fasády, je zcela jistě ekonomický. Prostřednictvím zateplení domu můžete ušetřit vysoké náklady na vytápění. Zateplení fasád nevyužijí pouze ti, co staví nové budovy, ale určitě se vyplatí investovat i v rámci rekonstrukce budovy. Náš personál vám poradí, která cesta v zateplování je právě pro vás ta vhodná. Garantujeme Vám nejnižší cenu v celé České Republice. Přesvědčte se sami a zavolejte nám!

  Cemix, Weber, Ceresit, Baumit

Nenašli jste v naší nabídce Vámi hledané zboží, službu nebo značku?
Nevadí, kontaktujte nás a určitě se domluvíme.