Nářadí, nástroje a ochranné pomůcky

 • Elektrické nářadí

  Lahodí-li vašemu uchu zvuk brusky, vrtačky, bouracího kladiva nebo jiného nářadí pro velké chlapy, jste na správném místě. Nabízíme sortiment elektrického nářadí, který vás dostane do varu. Mezi našimi výrobky najdete pouze kvalitní značkové nářadí léty prověřených výrobců jako jsou Extool, Milwaukee a HiKoki.

  Extool, Milwaukee, HiKoki

 • Ochranné pomůcky

  Nejen kvalitní materiály a zručnost stavitele zajistí hladký průběh celého projektu. Někdy se do cesty postaví komplikace ve formě zranění. Každý stavitel si je vědom rizik a krizových momentů, které mohou nastat. Proto chraňte své zdraví a před startem sebemenšího plánu zajistěte dostatek ochranných pomůcek.

  Ať už jste profesionál nebo kutil, zdraví je vždy na prvním místě.

 • Ruční nářadí

  Ruční nářadí je základem každého projektu. Chcete-li přibít hřebík, nebo jen zjistit rozměr potřebujete kvalitní a odolné nástroje, mezi něž patří kladivo, metr, vodováha a mnoho dalších. Tito malí pomocníci Vás budou provázet nejen od samotného začátku, až ke zdárnému konci celého projektu, ale i v budoucnosti při běžném provozu. U nás najdete široké portfolio produktů z řad značek Gardena, Extool a Milwaukee. 

  Gardena, Extool, Milwaukee

 • Zahradní nářadí

  Patříte k milovníkům rekreace na krásné a vlastnoručně vybudované oáze klidu? Nikdy nemáte dost drobných úprav záhonků a pěstování všeho druhu? Ať už se jedná o obdělávání půdy nebo zkrášlení městské zahrady, jistě uvítáte potřebné vybavení, které bude tak nezničitelné jako vaše odhodlání. 

  Při výběru zahradního nářadí můžete vybírat z oblíbených značek Gardena, Extool a Dewalt.

  Gardena, Extool, Dewalt

Nenašli jste v naší nabídce Vámi hledané zboží, službu nebo značku?
Nevadí, kontaktujte nás a určitě se domluvíme.