Nejlevnější polystyren

 • Doprava zdarma

  Doprava zdarma

 • Garance nízké ceny

  Garance nízké ceny

 • Garance kvality

  Garance kvality

 • Zateplení fasády

  Pro zateplení fasády budovy, rodinného domu atd. dodávám pěnový polystyren typu EPS 70 F; EPS 80 F; EPS 100 F a EPS NEO 70.

  Pro spodní část fasády se zvýšeným vlhkostním namáháním (sokl) dodáváme EPS SOKL 150 a EPS Perimetr.

 • Izolace podlahy a stropu

  Zabraňte zbytečnému úniku tepla z místnosti. Zateplení podlahy nebo stropu má i další neskonalé výhody - skvěle funguje jako zvuková izolace. Zateplení tak sebou přináší nejen úsporu energií, ale také tolik potřebné soukromí. Nabízíme tepelné izolace pro podlahy ve vnitřní konstrukci nebo pro podlahy přilehlé k zemině, které vyžadují izolaci pro vyšší zatížení. Pro podlahy s požadavkem na kročejovou neprůzvučnost nabízíme produkty EPS 100, EPS 150, EPS 200, EPS POLYFON T. Jako tepelnou izolaci pro podlahové topení pak oblíbenou Systémovou roli.

 • Zateplení střechy

  Nedílnou součástí stavby domu je optimální zateplení střechy a stropů. Každá místnost v objektu tím získá tepelnou izolaci, která až několikanásobně zabrání úniku tepla a zároveň přinese stabilní teplotu v celém domě. Na výběr máme několik druhů tepelných izolací, které se různí dle druhu střechy. Tepelně izolační materiály EPS, Fibrostir a XFOAM jsou vhodné pro ploché střechy, a to pro běžně i vysoce zatížené nebo obrácené. Pro šikmé střechy nabízíme výplňové desky EPS S a EPS NEO 70.

 • Zateplení suterénu

  Spodní části domu, jako sokly nebo venkovní základy, jsou vždy v kontaktu se zeminou. Zvyšte odolnost zateplení suterénu tím, že použijete správné nenasákavé materiály. Velmi účinným materiálem je například Sokl 150 nebo Perimetr, který nabízí výraznou odolnost vůči vlhkosti a mrazu. V naší nabídce najdete také extrudovaný polystyren X FOAM a Fibrostir.

 • Garance nejnižší ceny

  Nejlevnější polystyren v České republice. Ve Stavebninách Rožnov skutečně nabízíme nejlepší ceny na trhu. Garantujeme vám, že nikde jinde lepší cenovou nabídku nedostanete. 

  Podobné fráze používá kde kdo, my za ně ručíme! Díky dlouholeté tradici a spolupráci s předními českými firmami vám dokážeme zajistit nejlepší cenu na trhu díky přímému odběru materiálu v provozovně výrobce. Tím ušetříte za zbytečné vícenáklady, které se promítají v ceně polystyrenu ve stavebninách nebo hobby marketech. 

 • Přímo z fabriky

  Polystyren si vyzvednete osobně přímo v provozovně výrobce nebo vám jej zašleme na uvedenou adresu. Právě tímto způsobem dokážeme garantovat nejlepší cenu polystyrenu na trhu, jelikož komunikace probíhá na úrovni výrobce - zákazník

  Pokud u nás nakoupíte nad 20 m3, máte nárok na dopravu zdarma. Pokud tento limit nesplníte, nevadí. Dopravu vám naceníme individuálně. Materiál dopravíme na vámi vybrané místo po celé České republice. 

 • EPS jakéhokoliv typu

  Pěnový polystyren, zkráceně EPS, je naší doménou. Pevný a tuhý materiál s buněčnou strukturou se používá nejčastěji pro izolaci budov.

  Pokud máte spočítáno, kolik fasádního, podlahového nebo soklového polystyrenu potřebujete, neváhejte nám zaslat svou žádost o cenovou nabídku.

Nenašli jste v naší nabídce Vámi hledané zboží, službu nebo značku?
Nevadí, kontaktujte nás a určitě se domluvíme.