Ohýbání plechů

 • Individuální přístup

  Individuální přístup

 • Odborné poradenství

  Odborné poradenství

 • Garance kvality

  Garance kvality

 • Klempířské prvky na míru

  Společnost Stavebniny Rožnov nabízí klempířské prvky na míru s individuálním přístupem k zákazníkovi. Zvolit si můžete délku profilů až do 6 metrů, ale samozřejmostí je i výroba lišt dle požadavku zákazníka, který může zvolit standardní prvky s rozvinutou šíří nebo atypické lišty a oplechování dle konkrétního zadání. 

  Náš individuální přístup zahrnuje také výběr materiálu. Každý zákazník si může vybírat z materiálů jakými jsou pozinek (Pz), přírodní nebo eloxovaný hliník (AI), případně sáhnout po nejpoužívanějším materiálu z pozinkovaných plechů, který je opatřený 25 mikrony polyesteru - PE25, lidově poplastovaný plech. 

  Cenové nabídky na ohýbání plechů řešíme dle časové náročnosti a přání zákazníka.

 • Jednoduché zpracování a výběr materiálu

  Cílem naší činnosti je co nejvíce se přizpůsobit potřebám zákazníků, aby montáž našich prvků byla jednoduchá, bez zbytečných spojů nebo prostřihů. Vše za podmínky zachování maximální přepravní délky 6 metrů

  Nabízíme široký výběr materiálů dle potřeb vaší střechy. Celkový charakter domu tak nebude nikterak narušen, protože je možné vybrat materiály identické s již aplikovanými střešními prvky, případně podobné, které jsou ekonomicky výhodnější. 

 • Materiál do druhého dne

  Skladem máme základní RAL svitky, které můžeme na přání naohýbat i z jiných RAL a typů svitků. Za příplatek je možné připravit vybraný materiál do druhého dne. Další možností je pronájem ohýbačky za 199 Kč / hod. Nakonec můžete využít i služby zaměření přímo na vaší stavbě. Jednotlivé služby jsou řešeny individuálně. Pro sestavení cenové nabídky nás kontaktujte.

  Výběr barev a materiálů

  Pozink tl. 0,5 mm lakovaný tmavě červený (RAL 3009) - pouze v tabulích 

  Pozink tl. 0,5 mm lakovaný hnědý (RAL 8017)

  Pozink tl. 0,5 mm lakovaný cihlově červený (RAL 8004)

  Pozink tl. 0,5 mm lakovaný černý (RAL 9005)

  Pozink tl. 0,55 mm přírodní

  Svitky v šíři 1250 mm

 • Ohýbejte u nás profily až do délky 6 metrů

  Na naší provozovně Stavebniny Rožnov můžete ohýbat okapnice, hřebenáče, lemování ke zdi, závětrné lišty, úžlabí nebo parapety do délky šest metrů na ohýbačce DOH - 6 od společnosti Bří ŠVARCOVÉ s.r.o. Více informací o pronájmu ohýbačky na tel. +420 386 466 173 nebo e-mailu: info@izolcentrum-cb.cz nebo nám zanechte zprávu v kontaktním formuláři níže.

 • Ohýbací stroj DOH-6 Bří ŠVARCOVÉ s.r.o.

  Přítlačná čelist je ovládána manuálně ze předu stroje pomocí madla. Velikost přítlaku je možno seřídit. Ohýbací lišta je ovládána manuálně. Čelisti jsou hmotově vyvážené. Ohýbačka je opatřena rotačními nůžkami, které umožňují podélné stříhání plechu přes celou pracovní délku stroje a jsou vybaveny sklopnými dorazy a úhlovým měřítkem.

Nenašli jste v naší nabídce Vámi hledané zboží, službu nebo značku?
Nevadí, kontaktujte nás a určitě se domluvíme.