Specialista na Milwaukee

 • Největší výběr Milwaukee v Českých Budějovicích

  Jsme specialisté na prodej nářadí Milwaukee v jižních Čechách. Společnost Milwaukee se vždy zajímala o potřeby svých koncových zákazníků. Z této péče pramení i špičková kvalita jejich produktů, díky kterým je vaše práce snadnější, rychlejší a produktivnější. Koneckonců kvalita produktů je pro Milwaukee tou nejvyšší prioritou. 

  Nářadí Milwaukee používají profesionálové po celém světě. Nabídka více než 500 typů elektrického a aku nářadí s 3 500 položek příslušenství jen podtrhuje oblibu této značky. K nářadí Milwaukee nabízíme veškeré příslušenství a prodlouženou 3letou záruku

 • Aku technika Milwaukee

  Buďte mobilní. Akumulátorové nářadí Milwaukee umožňuje zefektivnit vaši práci kdykoliv a kdekoliv. Použijte aku vrtačky, kladiva, šroubováky nebo utahováky, různé brusky, pily, měřící stroje i další spolehlivé nářadí, které využijete v místech, kde nemáte pohodlný přístup k zásuvce. Navíc je práce bez kabelu výrazně bezpečnější. 

  Výhodou Milwaukee akumulátorů je jejich univerzálnost, kdy jeden typ akumulátoru můžete použít až pro 120 druhů nářadí. Pro veškeré nářadí Milwaukee vám stačí maximálně 2 akumulátory a jen jedna nabíječka. Další nespornou výhodou je široké využití jak u profesionálů, tak domácích kutilů.

 • Sety Milwaukee na míru

  U nás si můžete zakoupit set nářadí, který společně sestavíme dle vašich požadavků. Nemusíte tak zdlouhavě vybírat mezi regály. Vyberte si jen to, co opravdu potřebujete ke své práci, navíc za výrazně lepší cenu než při klasickém kusovém prodeji. 

  Šetřete svůj drahocenný čas a nechte výběr na nás. Dle vašich přání sestavíme takový set, který bude splňovat všechny vaše podmínky. Vy si jen vyzvednete svou sadu přímo u nás nebo vám ji zašleme přepravní společností. Vše rychle a jednoduše.

  Pro více informací o setech Milwaukee nás neváhejte kontaktovat

 • Videoprohlídka nářadí

  Našli jste si nářadí Milwaukee, ale z fotky úplně nerozeznáte detaily, které jsou pro vás při výběru důležité? Ač bychom vás rádi viděli u nás v prodejně, tak vaše prohlídka může probíhat i online. Stačí si domluvit videoprohlídku přes FaceTime, WhatsApp nebo Messenger a vybrané nářadí vám rádi ukážeme i takhle na dálku. 

  Výhodou je, že na druhé straně bude stát odborník, se kterým můžete ihned vše konzultovat a přímo vás navede na nářadí, které skutečně hledáte. 

Nenašli jste v naší nabídce Vámi hledané zboží, službu nebo značku?
Nevadí, kontaktujte nás a určitě se domluvíme.